Schrijfster, dichter en spoken word-artiest Najiba Abdellaoui. Foto: PR

Schrijfster, dichter en spoken word-artiest Najiba Abdellaoui. Foto: PR

Najiba Abdellaoui zet anderen aan het schrijven

DOETINCHEM - Bibliotheek West-Achterhoek heeft op vrijdag 16 mei een bijzondere workshop op het programma staan. Schrijfster, dichter en spoken word-artiest Najiba Abdellaoui verzorgt in de vestiging Doetinchem de interactieve sessie ‘Schrijf je eigen verhaal’. Daarin neemt zij de deelnemers mee in de kracht van taal, het vertellen van je eigen verhaal en hoe woorden kunnen verbinden. 

De workshop is onderdeel van de campagne ‘Ik lees ook', waarmee de bibliotheek het belang van verhalen, leesplezier en ontmoeting centraal stelt. Want verhalen doen meer dan informeren: ze brengen ons dichter bij elkaar. Ze laten je lachen, nadenken, voelen - en soms ook helen.
Najiba Abdellaoui, bekend van haar scherpe pen en warme persoonlijkheid, laat deelnemers ervaren dat ieder mens een verhaal in zich draagt dat het waard is om verteld te worden. Of je nu veel schrijft of nog nooit iets op papier hebt gezet - deze workshop is voor iedereen die nieuwsgierig is naar de kracht van woorden. In de komende periode volgen meer activiteiten bij Bibliotheek West-Achterhoek. Zo vindt op zaterdag 28 juni de Living Library plaats: een evenement waarbij bezoekers in gesprek gaan met ‘levende boeken': mensen met een bijzonder verhaal. Het actuele aanbod is te vinden via het Instagramaccount (@bibliotheekwestachterhoek) onder de hashtag #Biebnieuws. Ook is het mogelijk om zich via de website aan te melden voor de nieuwsbrief. De workshop met Najiba Abdellaoui is op 16 mei van 14 tot 15 uur voor maximaal vijftien personen. De toegang is gratis, aanmelden (verplicht) via de website.


bibliotheek
westachterhoek.nl