
Valpreventietraining in Gaanderen
GAANDEREN – Een val kan grote gevolgen hebben, zowel fysiek als mentaal. Toch kan iedereen, jong of oud, ermee te maken krijgen. Met een speciale valpreventietraining leren deelnemers niet alleen hoe ze een val kunnen voorkomen, maar ook hoe ze veilig kunnen vallen. De training vindt plaats over 12 aansluitende weken en de eerste sessie start op dinsdag 28 april om 13.00 uur in Sporthal De Pol in Gaanderen.
Tijdens een training van twaalf weken werk je in een groep aan bewustwording, kennis en vaardigheden rondom het voorkomen van een val. Daarnaast leer je ook hóe je moet vallen, wanneer het dan toch gebeurt. Na de training heb je de mogelijkheid om begeleid te worden naar een structureel beweegaanbod bij een lokale sportaanbieder. De groep bestaat uit maximaal 12 personen. Er start op 28 april weer een nieuwe groep op dinsdagmiddag in Gaanderen. Mocht je liever in Doetinchem mee willen doen, neem gerust contact op.
Wil je meedoen of meer informatie? Ga naar sport-id.nl/valpreventie of neem contact op met buurtsportcoach Minke Jansen via minke.jansen@sport-id.nl of 06 14 30 54 15, ook bereikbaar op WhatsApp.