Achterhoek Auto


Ensemble Black Pencil
Ensemble Black Pencil Black Pencil

Top ensemble Black Pencil in Bredevoort!

vrijdag 13 december 2024 20:00 tot 21:45

Deze bijzondere combinatie van musici en instrumenten maakt een game changer band met meer dan duizend jaar muziekgeschiedenis als speelveld. De mogelijkheden van een enorme collectie blokfluiten, panfluiten, altviool, accordeon en percussie zijn eindeloos – net als de nieuwsgierigheid en fantasie van de vijf musici. 

Black Pencil bestaat uit Jorge Isaac (blokfluit & artistiek leider), Matthijs Koene (panfluit), Esra Pehlivanli (altviool), Marko Kassl (accordeon) en Enric Monfort (slagwerk).

Met respect, kennis en verfijning wordt de mooiste muziek van haar historische plaats getild en komt ze volledig fris voor het voetlicht. Zo kan het gebeuren dat ‘melancholische renaissancemelodieën ontsporen in jazzrock à la Miles Davis’.

Het programma bevat o.m. stukken uit Bachs ‘Die Kunst der Fuge’, Vivaldi’s ‘Concerto Grosso’ (in een arrangement van Roderik de Man), Teleman’s ‘Burlesque de Quixotte’ (wederom in een arrangement van Roderik de Man) en liederen van de Engelse renaissancecomponisten Dowland en Morley. Maar het zijn de bijzondere instrumenten en musici die het verschil maken. Komt het beluisteren en zien!

Meer informatie over dit Ensemble is te vinden op https://www.blackpencil.org/ of bijvoorbeeld https://www.blackpencil.org/video waar u alvast een voorproefje kunt krijgen van hun heerlijke, verrassende muziek .

Meer informatie vindt u uiteraard ook op onze eigen website: https://sintjorisconcerten.nl


Kinderen tot 16 jaar gratis.Vrije gift na afloop(, met een richtbedrag van 14 euro).

Locatie