Dans Je Zelf in Wichmond
maandag 6 juli 2026 17:45 tot 21:30
Expressie geven aan jezelf in een warme, veilige omgeving. Meegenomen worden op een belichaamde reis. Zelfonderzoek en ontwikkelen van innerlijke kracht. Spreekt dit je aan? Welkom bij Dans Je Zelf!
Bij Dans Je Zelf kom je al dansend weer in verbinding met je authentieke zelf en krachten die je voeden. Dit op afwisselende muziek die je ziel raakt, terwijl de beat je vanzelf in beweging brengt. Daarbij geeft Selva handreikingen die je mee kan nemen in je innerlijke ervaring en uiterlijke expressie.
Aan de hand van een diversiteit aan thema’s maken we een reis.Iedere week is er een ander thema. Onder andere de ‘tree of life’, bewonen van de ruimte om je heen, de dans van yin, yang, en yun, de elementen: aarde, water, vuur en lucht, en nog veel meer. Er zit een opbouw in de avonden, maar ze zijn ook los bij te wonen.
Voor het dansen zijn we welkom op ‘Plek voor Bevrijding’. We dansen op blote voeten in een mooie lichte ruimte.
Meer informatie: www.dansjezelf.nl
Investering: 15 euro per avond
