Afbeelding

A18 in oktober meerdere nachten en een weekend dicht richting Doetinchem

Vervoer

DOETINCHEM – Rijkswaterstaat voert in oktober onderhoud uit aan de A18 en het viaduct over de Bielheimerbeek. De snelweg richting Doetinchem is daardoor op verschillende momenten afgesloten. Weggebruikers moeten rekening houden met omleidingen en maximaal een kwartier extra reistijd.

De grootste afsluiting is van vrijdag 16 oktober 20.00 uur tot maandag 19 oktober 05.00 uur. Rijkswaterstaat vervangt dan de voegen van het viaduct over de Bielheimerbeek en vernieuwt het asfalt voor, op en na het viaduct.
Voorafgaand hieraan vinden vier nachten asfaltwerkzaamheden plaats. In de nacht van 12 op 13 oktober wordt gewerkt tussen aansluiting Doetinchem en Varsseveld. Een nacht later is het gedeelte tussen Wehl en Doetinchem-Oost aan de beurt. Van 14 op 15 oktober wordt gewerkt tussen Doetinchem-Oost en de N18 en van 15 op 16 oktober tussen Varsseveld en Doetinchem-Oost. De afsluitingen duren telkens van 20.00 tot 05.00 uur.
Rijkswaterstaat adviseert tijdens het werkweekend de A18 tussen Varsseveld en Doetinchem zoveel mogelijk te vermijden. Lokaal verkeer wordt met borden omgeleid. Verkeer vanuit Enschede richting Arnhem krijgt het advies via de A35, A1 en A50 te rijden.


vanAnaarBeter.nl

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant